Transport i spedycja Jarosław Pacia

 

Poszukujemy kierowcy zawodowego DMC 40T Transport miedzynarodowy.

CV: adam.pacia@pacia.info +48660084555

 

Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Jarosław Pacia ma swoja siedzibę w Poznaniu na terenie Urzędu Celnego. Nasza działalność to kompleksowa reprezentacja interesów naszych klientów przed organami celnymi w Polsce. Zajmujemy się transportem ładunków całopojazdowych jak również  przewozem przesyłek drobnicowych na terenie całej Europy. Jesteśmy gotowi służyc własnym bogatym doświadczeniem, niezależnie od miejsca prowadzonej przez Państwa  działalności.

Agencja spedycyjna

Agencja spedycyjna

Przewóz ładunków zawsze w terminie na terenie Europy, stały monitoring GPS pojazdów, naczepy typu "firana" oraz mega, nowe pojazdy firmy DAF spełniajace wymogi EURO3 oraz restrykcyjne EURO5. Pojazdy wyposażone do przewozu ładunków niebezpiecznych typu ADR.

Czytaj więcej

Logistyka

Logistyka

 Zajmujemy się organizacją przewozów drogowych całopojazdowych jak i drobnicowych. Ładunki znajdą sie  zawsze w terminie na terenie Europy, stały monitoring GPS pojazdów, naczepy typu "firana" oraz mega, nowe pojazdy firmy DAF spełniajace wymogi EURO3 oraz restrykcyjne EURO5 to dla nas standard.

Czytaj więcej

Agencja celna

Agencja celna
  • Odprawy celne (przywozowe oraz wywozowe),
  •  Procedury gospodarcze,
  •  Procedury uproszczone z odroczonym podatkiem VAT,
  •  Intrastat,
  •  Profesjonalne doradztwo.
Czytaj więcej